गायक तथा मोडेल डा. विक्रान्त मेहताको नया गित सार्बजनिक

अशोज ४, २०७३

पछिल्लो समय गित संगीतमा व्यस्त हुदै आउनु भएका गायक तथा मोडेल डा. विक्रान्त मेहताको नया गित फूलको सुवासको म्युजिक सार्बजनिक भएको छ । उक्त फूलको सुवास बोलको गितलाई चर्चित गायिका अन्जु पन्त संग गाउनु भएको हो । राष्ट्रिय ट्रमा सेन्टरमा डाक्टर पनि हुनुहुन्छ गायक तथा मोडेल विक्रान्त मेहता ।

clip_image002

यसै गरि यो गीतमा शब्द नारायण खरेलले रहेको छ भने बिशाल हुमागाईंको संगीत रहेको छ । गीतको म्युजिक भिडियोमा गायक तथा मोडेल डा. विक्रान्त अनि नायिका तथा मोडेल केकी अधिकारीलाइ फिचारिंग मै देख्न सकिने छ । भिडियो लाई हरि हुमागाईंले छायांकन गरेका हुन् भने निशान घिमिरेले सम्पादन गरेका छन । यसै गरि भिडियोमा अर्जुन अधिकारीको निर्देशन रहेको छ ।

हेरौ यो भिडियो


सम्बन्धित शीर्षकहरु

खुल्ला पोस्ट

काठमाडौं : वरिष्ठ गायक राम कुमार साय्‌मिको जित:योम्ह मय्‌जुको मिखा छं ल्वाका नामक नेपालभाषाको गीतको आज

समाज सेविलाई सम्मान :

पुर्व उपप्रधानमन्त्री तथा गृह मन्त्री बामदेव गाैतम र पुर्ब उपराष्ट्रपति परमानन्द झा द्वारा सम्मान तथा मायाको