गायक तथा मोडेल डा. विक्रान्त मेहताको नया गित सार्बजनिक

अशोज ४, २०७३

पछिल्लो समय गित संगीतमा व्यस्त हुदै आउनु भएका गायक तथा मोडेल डा. विक्रान्त मेहताको नया गित फूलको सुवासको म्युजिक सार्बजनिक भएको छ । उक्त फूलको सुवास बोलको गितलाई चर्चित गायिका अन्जु पन्त संग गाउनु भएको हो । राष्ट्रिय ट्रमा सेन्टरमा डाक्टर पनि हुनुहुन्छ गायक तथा मोडेल विक्रान्त मेहता ।

clip_image002

यसै गरि यो गीतमा शब्द नारायण खरेलले रहेको छ भने बिशाल हुमागाईंको संगीत रहेको छ । गीतको म्युजिक भिडियोमा गायक तथा मोडेल डा. विक्रान्त अनि नायिका तथा मोडेल केकी अधिकारीलाइ फिचारिंग मै देख्न सकिने छ । भिडियो लाई हरि हुमागाईंले छायांकन गरेका हुन् भने निशान घिमिरेले सम्पादन गरेका छन । यसै गरि भिडियोमा अर्जुन अधिकारीको निर्देशन रहेको छ ।

हेरौ यो भिडियो


सम्बन्धित शीर्षकहरु

खुल्ला पोस्ट

एउटा नयाँ अभियान, जसले देशको अखण्डता र स्वाभिमा बचाउन सक्छ …….”Call to Government of India”

नेपालको खस्कंदो राजनितिक अवस्था, राजनितिक दलहरुको मनपरि निर्णय, भ्रष्टाचारमा लिप्त सरकारका बिभिन्न पदाधिकारीहरु, कीं कर्तब्य बिमुढको