जिबन र सिल्पाको “तिमीले त अन्तै मुटु साट्यौ भन्ने सुनेको छु गीतमा ससक्त अभिनय

६ वर्ष अगाडि

नेपालि गित संगीत लागि पछिल्लो समय गायकका रुपमा स्थापित हुदै आएका गायक बल बहादुर राजबंशीले आफ्नो नया गित “तिमीले त अन्तै मुटु साट्यौ भन्ने सुनेको छु भन्ने’ बोलको गित ल्याएर आएका छन् । गित संगीतका लागि सम्भाबनाक रुपमा उदाईरहेका गायकले गाएको यो गीतमा निकै नै व्यस्त अनि चर्चित संगीतकार हरि लम्सालको संगीत रहेको छ भने गीतमा  शब्द रचना शशी शर्मा मजगैंयाको रहेको छ ।  गित लाई Twelve Notes ले बजार ब्यबस्थापन गरेको छ ।

as

यसै गरि यो गीतको म्युजिक भिडियो पनि निर्माण भएको छ  ।  म्युजिक भिडियोमा चर्चित मोडेल तथा नायिका सिल्पा पोख्रेल अनि जीवन भट्टराईको जिबन्त अभिनय लाइ देख्न सकिने छ  ।  उत्सब दाहालले छायांकन रहेको भिडियोमा निशान घिमिरेको सम्पादन संगै अर्जुन अधिकारीको निर्देशन रहेको छ भने भिडियोमा आफुले माया गरेको मान्छेले आफ्नो मुटु अर्कै संग साटेको प्रेम भावनालाई प्रस्तुत गर्न खोजिएको छ ।

भिडियो

 


सम्बन्धित शीर्षकहरु

खुल्ला पोस्ट