टिका प्रसाई र टंक बुढाथोकीको कान्छी रे चर्चामा (भिडियोसहित)

मंसिर ५, २०७३
झापाली गायिका टिका प्रसाई पछिल्लो समय ब्यस्त हुदै गएकी छन । गायीका टिका प्रसाई र झापाकै गायक तथा संगीतकार टंक बुढाथोकीको ‘ए कान्छी रे’ बोलको नयाँ गीतको म्युजिक भिडियो निकै चर्चामा रहेको छ ।
KAnxi re
केहि दिन अघि यौटुबमा सार्वजनिक यस गीतलाई एक सातामै एक लाख भन्दा बढी पटक हेरी सकिएको छ । गीतको म्युजिक भिडियो सार्वजनिक या गीतको चर्चा चुलिदै जानुको साथ दर्शक तथा स्रोतको मुखमा बस्न सफल भएको छ । सानै देखी गायन क्षेत्रमा रूचि राख्दै सांगतिक क्षेत्रमा पाइला चालेकी नेपालकै टपटेन गायिका समेत रहन सफल गायिका प्रसाईका हाल सम्म १००  बढी गितहरू बजारमा आइसकेका छन ।
केही समय अघि मेलोडी एल्बम बजारमा ल्याएकी थिइन । उक्त एल्बमले राम्रो प्रतिक्रिया पाइसकेको छ । त्यस्तै पछिल्लो समय उनले बजारमा ल्याएको मेरो एलबमको तिमि मलाइ मन पर्छ , परे माया जालैमा ,साथै पप्पी देउन सेल्फीको जमाना लगायतका गितहरू ।श्रोताको मन मस्तिस्कमा बस्न सफल देखीएको छ । अन्य गायक गायिकाहरूसंगै श्रोताहरूले उनलाई समेत रोज्न थालिसकेका छन ।
थुप्रै हिट डान्सिङ नम्बर दिएका गायक बुढाथोकीको शब्द रहेको छ । रोमान्टिक गीतको भिडियो अष्ट्रेलियामा खिचिएको हो जसमा आइटम डान्सर अर्चना डेलाल र मोडल दिपक परियारले निकै सुन्दर तरिकाले फिचारिंग गरिएको छ ।
अष्ट्रेलियामा रहेर म्युजिक भिडियोको निर्देशनमा सक्रिय देखिएका जीवन रसाईलीले ‘कान्छी रे’को भिडियो तयार पारेका हुन् । गीतको छायांकन र सम्पादन पनि उनले नै गरेका हुन् ।गीतमा सुसन योञ्जनको कोरियोग्राफर रहेको छ ।
भिडियो :


सम्बन्धित शीर्षकहरु

खुल्ला पोस्ट

समाज सेविलाई सम्मान :

पुर्व उपप्रधानमन्त्री तथा गृह मन्त्री बामदेव गाैतम र पुर्ब उपराष्ट्रपति परमानन्द झा द्वारा सम्मान तथा मायाको

एउटा नयाँ अभियान, जसले देशको अखण्डता र स्वाभिमा बचाउन सक्छ …….”Call to Government of India”

नेपालको खस्कंदो राजनितिक अवस्था, राजनितिक दलहरुको मनपरि निर्णय, भ्रष्टाचारमा लिप्त सरकारका बिभिन्न पदाधिकारीहरु, कीं कर्तब्य बिमुढको