संसारको सबैभन्दा डरलाग्दो ‘तर्साउने घर’ भित्र कैद भएका हाँस्यास्पद २० डराएका अनुहारहरु

६ वर्ष अगाडि

संसारको सबैभन्दा डरलाग्दो ‘तर्साउने घर’ भनेर दाबी गर्ने ‘नाइटमेयर फियर फ्याक्ट्री’ ले आफ्ना आगन्तुकका निकै हाँस्यास्पद डराएका अनुहारहरु आफ्नो क्यामरामा कैद गरेको छ ।

nightmares-fear-factory-2फियर फ्याक्ट्रीको निर्माताले निकै डरलाग्ने स्थलमा क्यामरा जडान गरेको छ जसका कारण मानिसहरुले आफू डराएको बेला कस्तो हाउभाउ हुने रहेछ भनी थाहा पाउन सक्नेछन् । उक्त फ्याक्ट्रीले ती  मानिसहरुको फोटो इन्टरनेटमा पनि अपलोड गरेकाले डराएका मानिसको हाउभाउले अन्य मानिसहरुलाई हाँसो प्रदान गरिरहेको छ । हेरौं तस्बिरहरुः

nightmares-fear-factory-42

nightmares-fear-factory-5nightmares-fear-factory-7nightmares-fear-factory-9nightmares-fear-factory-11nightmares-fear-factory-12nightmares-fear-factory-13nightmares-fear-factory-14nightmares-fear-factory-16nightmares-fear-factory-17nightmares-fear-factory-18nightmares-fear-factory-19nightmares-fear-factory-25nightmares-fear-factory-27nightmares-fear-factory-30nightmares-fear-factory-32nightmares-fear-factory-35nightmares-fear-factory-39


सम्बन्धित शीर्षकहरु

खुल्ला पोस्ट