दोस्रो एल्वम “समर्पण” ल्याउने तयारीमा गायिका योजना पुरी

५ वर्ष अगाडि

एक दशक अगाडीदेखि संगित यात्रामा लागेकी सञ्चारकर्मी तथा गायिका योजना पुरी अहिले आफ्नो दोस्रो एल्बम समर्पण बजारमा ल्याउने तयारीमा व्यस्त देखिन्छिन् । सुमधुर स्वरकी धनी योजनाले ३ वर्ष अघि आफ्नो मनै त हो एल्बम बजारमा ल्याएकी थिईन् । सबै खाले गित गाउन रुचाउने योजनाले दोस्रो एल्बममा भने सबै प्रकारका गितहरु समावेस गरेको बताउँछिन् ।

Front

योजनाको दोस्रो एल्वम समपर्णमा उनकै आवाजमा रहेका पाँच ओटा गीतहरु रहेका छन् भने  एउटा बोनस ट्र्याक पनि रहेको छ । पबि घिमिरे, दिप गरिी, नवराज खड्का, राजाराजेन्द्र, गणेश सुवेदी लगायतका सर्जकहरुको शब्द रहेको उक्त एल्वममा राजु सिंह, रियाज शिवाकोटी, राजाराजेन्द्र, राजेश श्रेष्ठ, राजिब शाहलगायतका संगितकारहरुले संगीत दिएका छन् ।

Back

राजिब शाह, अशोक राई, ओम सुनार, कुशल सिंह लगायतले एरेन्ज गरेको सार्पण एल्वमको बजार व्यवस्थापन भने खुल्ला सञ्चार प्रा. लि. ले गरेको छ ।

हेर्नुहोस् भिडियो :


सम्बन्धित शीर्षकहरु

खुल्ला पोस्ट