दोस्रो एल्वम “समर्पण” ल्याउने तयारीमा गायिका योजना पुरी

माघ १४, २०७३

एक दशक अगाडीदेखि संगित यात्रामा लागेकी सञ्चारकर्मी तथा गायिका योजना पुरी अहिले आफ्नो दोस्रो एल्बम समर्पण बजारमा ल्याउने तयारीमा व्यस्त देखिन्छिन् । सुमधुर स्वरकी धनी योजनाले ३ वर्ष अघि आफ्नो मनै त हो एल्बम बजारमा ल्याएकी थिईन् । सबै खाले गित गाउन रुचाउने योजनाले दोस्रो एल्बममा भने सबै प्रकारका गितहरु समावेस गरेको बताउँछिन् ।

Front

योजनाको दोस्रो एल्वम समपर्णमा उनकै आवाजमा रहेका पाँच ओटा गीतहरु रहेका छन् भने  एउटा बोनस ट्र्याक पनि रहेको छ । पबि घिमिरे, दिप गरिी, नवराज खड्का, राजाराजेन्द्र, गणेश सुवेदी लगायतका सर्जकहरुको शब्द रहेको उक्त एल्वममा राजु सिंह, रियाज शिवाकोटी, राजाराजेन्द्र, राजेश श्रेष्ठ, राजिब शाहलगायतका संगितकारहरुले संगीत दिएका छन् ।

Back

राजिब शाह, अशोक राई, ओम सुनार, कुशल सिंह लगायतले एरेन्ज गरेको सार्पण एल्वमको बजार व्यवस्थापन भने खुल्ला सञ्चार प्रा. लि. ले गरेको छ ।

हेर्नुहोस् भिडियो :


सम्बन्धित शीर्षकहरु

खुल्ला पोस्ट

समाज सेविलाई सम्मान :

पुर्व उपप्रधानमन्त्री तथा गृह मन्त्री बामदेव गाैतम र पुर्ब उपराष्ट्रपति परमानन्द झा द्वारा सम्मान तथा मायाको

एउटा नयाँ अभियान, जसले देशको अखण्डता र स्वाभिमा बचाउन सक्छ …….”Call to Government of India”

नेपालको खस्कंदो राजनितिक अवस्था, राजनितिक दलहरुको मनपरि निर्णय, भ्रष्टाचारमा लिप्त सरकारका बिभिन्न पदाधिकारीहरु, कीं कर्तब्य बिमुढको