गीतकार उत्तम भण्डारी र गायिका जुनु रिजाल काफ्लेको “म त मायालाई” बजारमा

फाल्गुन ७, २०७३

गीतकार उत्तम भण्डारीले अभिनय गरेको म्यूजिक भिडियो “म त मायालाई” सार्वजनिक भएको छ।गीतकार उत्तम भण्डारीकै शब्द र संगीत रहेको Uttam 5 एल्बममा रहेको  गीतमा अत्यन्तै मिठो आवाजकि धनि गायिका जुनु रिजाल काफ्लेको रहेको छ ।

untitled

सार्वजनिक भिडियोले अहिले निकै नै चर्चा बटुल्न सफल भएको छ र उक्त भिडियोमा मोडल मोनिका बुढाथोकी सास्कृतिक परिभेसमा निकै नै राम्री देखिएकि छिन्। मनोज बिष्टको निर्देशनमा बनेको भिडियो ज्ञानेन्द्र शर्मा हुमागाईको छायाँकन साथै टेकेन्द्र शाहको सम्पादन रहेको छ।


सम्बन्धित शीर्षकहरु

खुल्ला पोस्ट

काठमाडौं : वरिष्ठ गायक राम कुमार साय्‌मिको जित:योम्ह मय्‌जुको मिखा छं ल्वाका नामक नेपालभाषाको गीतको आज

समाज सेविलाई सम्मान :

पुर्व उपप्रधानमन्त्री तथा गृह मन्त्री बामदेव गाैतम र पुर्ब उपराष्ट्रपति परमानन्द झा द्वारा सम्मान तथा मायाको