गीतकार उत्तम भण्डारी र गायिका जुनु रिजाल काफ्लेको “म त मायालाई” बजारमा

फाल्गुन ७, २०७३

गीतकार उत्तम भण्डारीले अभिनय गरेको म्यूजिक भिडियो “म त मायालाई” सार्वजनिक भएको छ।गीतकार उत्तम भण्डारीकै शब्द र संगीत रहेको Uttam 5 एल्बममा रहेको  गीतमा अत्यन्तै मिठो आवाजकि धनि गायिका जुनु रिजाल काफ्लेको रहेको छ ।

untitled

सार्वजनिक भिडियोले अहिले निकै नै चर्चा बटुल्न सफल भएको छ र उक्त भिडियोमा मोडल मोनिका बुढाथोकी सास्कृतिक परिभेसमा निकै नै राम्री देखिएकि छिन्। मनोज बिष्टको निर्देशनमा बनेको भिडियो ज्ञानेन्द्र शर्मा हुमागाईको छायाँकन साथै टेकेन्द्र शाहको सम्पादन रहेको छ।


सम्बन्धित शीर्षकहरु

खुल्ला पोस्ट

एउटा नयाँ अभियान, जसले देशको अखण्डता र स्वाभिमा बचाउन सक्छ …….”Call to Government of India”

नेपालको खस्कंदो राजनितिक अवस्था, राजनितिक दलहरुको मनपरि निर्णय, भ्रष्टाचारमा लिप्त सरकारका बिभिन्न पदाधिकारीहरु, कीं कर्तब्य बिमुढको