गायिका योजनाले सार्वजनिक गरिन् भुँडिवाला केटा (हेर्नुहोस् भिडियो)

जेष्ठ २१, २०७४

गायिका योजना पुरीले भुँडिवाला केटा सार्वजनिक गरेकी छिन् । उनले आफ्नो दोस्रो एल्बम समर्पण मा रहेको भुडेवाला केटा नो नो नो बोलको गीत सार्वजनिक गरेकी छिन् । गीतमा पवि घिरिमेको शब्द र राजेशकुमार श्रेष्ठको संगीत रहेको छ ।


bhudiwala-keta

पोखरामा छाँयाकन गरिएको भिडियोमा मोडेल शालु गौतम , कलाकार दिपक गिरी , तेज गिरी र साथहिरुले उक्त भिडियोमा अभिनय गरेका छन् । भिडियो तेज गिरीले निर्देशन गरेका छन् भने छाँयाकन मिलन शंखर र सम्पादन नेत्र गुरुङ्ग गरेका छन् ।

हेर्नुहोस् भिडियो :


सम्बन्धित शीर्षकहरु

खुल्ला पोस्ट

काठमाडौं : वरिष्ठ गायक राम कुमार साय्‌मिको जित:योम्ह मय्‌जुको मिखा छं ल्वाका नामक नेपालभाषाको गीतको आज

समाज सेविलाई सम्मान :

पुर्व उपप्रधानमन्त्री तथा गृह मन्त्री बामदेव गाैतम र पुर्ब उपराष्ट्रपति परमानन्द झा द्वारा सम्मान तथा मायाको