एनएमबी बैङ्कले बोनसबापतको कर रकम शेयरधनीहरूलाई फिर्ता गर्दै

५ वर्ष अगाडि

index

काठमाडौं : एनएमबी बैङ्क लिमिटेडले २०७२/७३ को बोनसबापतको कर लाग्ने रकम शेयरधनीहरूलाई २९ असारदेखि फिर्ता गर्ने भएको छ । बैङ्कको २१ औं वार्षिक साधारणसभाबाट पारित भएको १९ प्रतिशत बोनस शेयर लाग्ने कर रकम बूक क्लोज हुँदा कायम रहेका शेयरधनीहरूलाई बिहीवारदेखि वितरण गर्ने भएको छ । १ कात्र्तिक २०७२ देखि साधारणसभाका लागि गरिएको बूक क्लोज हुनुभन्दा अगाडिसम्म शेयर खरीद गरेकाहरूका लागि प्रचलित कानूनअनुसार उक्त बोनस शेयरको कर लाग्ने भएको हो ।

माथि उल्लिखित तालिकाअनुसार लाभांश पूर्जा लिन असमर्थ शेयरधनीहरूको हकमा ११ साउन वा कार्यालय खोल्ने दिन वितरण गर्ने जनाएको छ । सो लाभांश आइतवारदेखि बिहीवारसम्म १० बजेदेखि ३ बजेसम्म र शुक्रवार १० बजेदेखि १ बजेसम्म वितरण गर्ने भएको छ । बैङ्कको विक्री प्रबन्धक एनएमबी क्यापिटल लिमिटेड रहेको छ ।


सम्बन्धित शीर्षकहरु

खुल्ला पोस्ट