गायक सन्दिपको ‘माया लाउदा’ बोल गीतको म्युजिक भिडियो सार्वजनिक

कार्तिक १७, २०७४

नेपाली साङ्गितिक क्षेत्रमारमाउदै गरेका गायक सन्दिप मोते माया लाउदा बोलको गीत बजारमा संगीत प्रती धेरै रुची भएको कारणले नै यस क्षेत्रमा लागेको यस गीतका गायक बताउछन ।23224571_1945533445771415_480411635_o

 

यस गीतलाई गज्जबको चौतारी युवटुब मार्फत सार्वजनिक गरेको छ । उक्त गीतमा स्वर सन्दिप मोते, शब्द राजन शिक्देल र गीतमा सुनिल ,मिना , प्रताप र नगेन्द्रले भने यस भिडिओमा अभिनय रहेको यसका गितको निर्देशन भने महेश शिक्देलको रहेको छ ।

भिडियो हेर्नुहोस्…….


सम्बन्धित शीर्षकहरु

खुल्ला पोस्ट

काठमाडौं : वरिष्ठ गायक राम कुमार साय्‌मिको जित:योम्ह मय्‌जुको मिखा छं ल्वाका नामक नेपालभाषाको गीतको आज

समाज सेविलाई सम्मान :

पुर्व उपप्रधानमन्त्री तथा गृह मन्त्री बामदेव गाैतम र पुर्ब उपराष्ट्रपति परमानन्द झा द्वारा सम्मान तथा मायाको