अस्तित्वको खोजी गर्दै नाटक “जिउँदो आकाश” सर्वनाममा मञ्चन

फाल्गुन १२, २०७४

गत साउनमा अत्यन्त सफलता पूर्वक मञ्चन भएको जिउँदो आकाश नाटक पुनः सर्वनाम थिएटरमा मञ्चन हुने भएको छ । तेस्रो लिङ्गीको विषयमा तयार पारिएको यो नाटकलाई दर्शकले अत्यन्त मन पराएका थिए । साउन १३ देखि २१ सम्म मञ्चित उक्त नाटक थप मञ्चन गर्ने माग हुँदाहुँदै पनि समयतालिका नमिलेको कारण रोक्नु परेको नाटककार चन्द्रप्रसाद पाण्डेयले बताए ।

28276253_1704497946274587_423286024857869269_n
त्यस्तै भारतको प्रसिद्ध एन.ए.एस.डी (National school of drama) को अन्तर्राष्ट्रिय नाटक महोत्सवमा नेपालको प्रतिनिधित्व गर्दै जिउँदो आकाश छनोटमा परेकोमा उत्साहित भएको भन्दै नेपाली दर्शकहरुको लागि एक साताको लागि नाटक मञ्चन गर्न लागेको निर्देशक आर.के.मेहता रोशनले बताए । त्यस्तै कलाकार अनिल सुब्बाले दर्शकको अत्यन्तै राम्रो प्रतिक्रिया पाउँदा पाउँदै पनि रोकिएको नाटक पुनः मञ्चन हुने कुराले आफू उत्साही भएको सुनाए । यो नाटक सर्वनाममा फागुन ११ देखि १९ सम्म मञ्चन गरी भारतको गुहाटीमा २८ र दिल्लीमा ३० गते देखाइनेछ ।


सम्बन्धित शीर्षकहरु

खुल्ला पोस्ट

समाज सेविलाई सम्मान :

पुर्व उपप्रधानमन्त्री तथा गृह मन्त्री बामदेव गाैतम र पुर्ब उपराष्ट्रपति परमानन्द झा द्वारा सम्मान तथा मायाको

एउटा नयाँ अभियान, जसले देशको अखण्डता र स्वाभिमा बचाउन सक्छ …….”Call to Government of India”

नेपालको खस्कंदो राजनितिक अवस्था, राजनितिक दलहरुको मनपरि निर्णय, भ्रष्टाचारमा लिप्त सरकारका बिभिन्न पदाधिकारीहरु, कीं कर्तब्य बिमुढको