यो वर्षको सेजन अवार्डमा दुई पत्रकार सम्मानित

३ वर्ष अगाडि

काठमाडौं –  यस वर्षको सेजन अवार्ड पत्रकार मात्रिका दाहाल र पत्रकार केदार दाहालले प्राप्त गरेका छन् । सेजनले हरेक वर्ष स्थापना दिवसमा छापा माध्ययमबाट उत्कृष्ट समाचार लेख्‍ने एकजना र विद्युतीय माध्‍यमबाट उत्कृष्ट समाचार लेख्‍ने एकजनालाई अवार्ड दिँदै आएकोमा यस वर्ष दुई दाहाल पत्रकारले पुरस्कार पाएका हुन् ।

नागरिक दैनिकबाट बालुवाटारको जग्गाको सवालमा समाचार लेखेका मातृका दाहाल र काठमाडौं प्रेसबाट काठमाडौं हेटौँडा सुरुङ मार्गमा जनताको ठूलो रकम फसेको सवालमा लेखेको समाचारबाट केदार दाहाललाई अवार्ड दिइएको हो । अहिले भने उनीहरू क्रमश कान्तिपर दैनिक र नयाँ पत्रिका दैनिकमा कार्यरत रहेका छन् । उनीहरूलाई अवार्डसहित ५०/५० हजार पुरस्कार दिइएको हो ।

त्यस्तै एक लाख रुपैयाँ राशिको स्वर्गीय सञ्जय न्यौपाने पत्रकारिता फेलोसिप रमेशकुमार न्यौपानेले पाएका छन् भने २५ हजार रासीको हाइड्रो फेलोसिप अन्‍नपूर्ण दैनिकका राजु बास्कोटाले प्राप्त गरेका छन् । सेजनले लामो समयदेखि आर्थिक पत्रकारितामा कमल चलाइरहेका ४ जनालाई सम्मान गरेको छ। जसमा गोरखापत्र दैनिकका जुनारबाबु बस्‍नेत, सञ्‍चारिकाकी अध्यक्षसमेत रहेको पत्रकार नितु पण्डित, सेजनका संस्थापक रामप्रसाद दाहाल र सुनाखरीका सम्पादक शिव दुवाडीलाई सम्मान गरिएको छ ।


सम्बन्धित शीर्षकहरु

खुल्ला पोस्ट