मिसेस युनिभर्स २०१९’ मा ‘टुडेज उमन मिसेस नेपाल यूके’ बिनु लामिछाने

२ वर्ष अगाडि

काठमाडौं –  ‘टुडेज उमन मिसेस नेपाल यूके’ बिनु लामिछाने यतिबेला काठमाडौंमा छिन् । डिसेम्बर २२ देखि ३० सम्म चीनको गन्जाओमा आयोजना हुने ‘४७औं मिसेस युनिभर्स २०१९’ मा बिनु लामिछानेले नेपालको प्रतिनिधित्व गर्दै भाग लिने भएकी छन् ।

लामो समयदेखि बेलायत बस्दै आएकी बिनुले मिसेस नेपाल यूके २०१८ को विजेता बनेपछि मिसेस युनिभर्समा सहभागी हुने मौका पाएकी हुन् । मिसेस नेपाल युनिभर्स २०१८ की विजेता एवम् लन्डन फेसन हाउसकी अध्यक्ष मनीषा डंगोल श्रेष्ठले मिसेस नेपाल यूकेको आयोजना गर्दै आएकी छन् । नेपाल र विदेशमा रहेका सम्पूर्ण नेपालीको तर्फबाट यस पटक बिनुले चीनमा सबैको प्रतिनिधित्व गर्ने मिसेस युनिभर्सकी नेसनल निर्देशक मनीषाले बताइन् ।

बेलायतमा डेन्टल सर्जरी प्राक्टिस म्यानेजरका रूपमा कार्यरत बिनु नेप्लिज नर्सिङ एसोसिएसन यूकेकी कोषाध्यक्ष पनि हुन् । लामो समयदेखि बेलायतमा विभिन्न संघसंस्थासँग जोडिएर सामाजिक सेवा गर्दै आएकी बिनुले नेपाल बाहिर रहेका नेपाली र नेपालको प्रतिनिधित्व गर्दै यस पटक मिसेस युनिभर्समा जान पाउँदा खुसी लागेको बताइन् । उनले यस पटक मिसेस युनिभर्स २०१९ मा ९० देशका प्रतियोगी महिलाबीच नेपाल, नेपाली र आफ्नो देशको भाषा, कला संस्कृतिलाई चिनाउने बताएकी छन् ।

मिसेस युनिभर्सको चयन आगामी ३० डिसेम्बरमा गन्जाओमा हुनेछ ।

 


सम्बन्धित शीर्षकहरु

खुल्ला पोस्ट