रंगशालामा भव्य रुपमा भ्रमण वर्ष उद्घाटन गरिदै

२ वर्ष अगाडि

काठमाडौँ – पाल भ्रमण वर्ष २०२० को दशरथ रंगशालाबाट भव्य समारोह गरी उद्घाटन गरिदैछ ।

दिउँसो चार बजेबाट शुरु भव्य समारोह मार्फत राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले भ्रमण वर्षको उद्घाटन गर्ने कार्यक्रम तय भएको छ । २० लाख पर्यटक भित्र्याउने उद्देश्य लिइएको भ्रमण वर्ष उद्घाटन समारोहमा विशेष सांस्कृतिक झाँकीहरु प्रदर्शन गरिनेछ ।

नेपाली सेना, सशस्त्र प्रहरी र नेपाल प्रहरीको टोलीले सांस्कृतिक प्रदर्शन गर्ने कार्यक्रम तय भएको छ । संस्कृति, पर्यटन तथा नागरिक उड्डयनमन्त्री योगेशकुमार भट्टराईले स्वागत मन्तव्य राख्ने उद्घाटन कार्यक्रममा मानव सांग्लो मनाइनेछ ।

उद्घाटन समारोहमा भाग लिने चीन, भारत, म्यानमार लगायत देशबाट पर्यटनमन्त्री नेपाल आइसकेका छन् । ३४ देशका प्रतिनिधि नेपाल भ्रमण वर्ष उद्घाटनमा सामेल हुनेछन् । उद्घाटन कार्यक्रम पाँच घण्टा लामो हुनेछ ।


सम्बन्धित शीर्षकहरु

खुल्ला पोस्ट