नेपाललाई विश्वमा चिनाउने अर्को अवसर, सबैले भोट गरौ

अशोज ४, २०७३

“1 LIKE IN YOUTUBE = 1 VOTE FOR” नेपाल भन्ने मूल नारा सहित नेपाललाई विश्वमा चिनाउने यो अर्को अवसर प्राप्त भैरहेको छ । यति बेला वातावरण परिवर्तन बिरुद्द सबै नेपाली एक भई नेपाललाई UNFCC AWARD जिताऔँ अन्तरास्ट्रिय भिडियो प्रतियोगितामा सोबिता गौतमले भाग लिएकी छिन । जहाँ कि विश्वभरका धेरै युवाहरुले भाग पनि लिएका छन् भिडियो प्रतियोगिताका निर्णायक मण्डलले धेरै भिडियो मध्ये अन्तिम चरणको लागि २० वटा भिडियो छनौट गर्नु भएछ । त्यहि छनौट भएका भिडियोहरु मध्ये पनि यो भिडियो परेको रहेछ उक्त भिडियो लाई युट्युबमा हालिएको छ अनि त्यसै गरि अब छनौट भएका २० भिडियोहरु बीच प्रतियोगिता चल्दै छ । युट्युबमा सबै भन्दा बढी जुन भिडियो बढी हेरिन्छ उहीनै प्रतियोगिताको बिजयी बन्दछ ।

नेपालबाट यो प्रतियोगिताको पहिलो प्रतिनिधित्त्व रहेको हुनाले सबै जनाले तलको लिंक खोलि भिडियो हेरी लाइक तथा कमेन्ट गरि मलाई अथवा सोबिता अथवा हाम्रो नेपाललाई जित्न सहयोग गरिदिनु होला जुन एउटा नेपाली प्रतिनिधित्त्वको जित ठहरिने छ । उपयुक्त लागेको खण्डमा आफ्ना साथी भाइ नातागोता सबै लाइ जानकारी दिएर सहायोग गर्नु होस् र भोट गर्ने अन्तिम मिति २३ सेप्टेमबर सम्म रहेको छ ।

भिडियोको लिंक हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस

 


सम्बन्धित शीर्षकहरु

खुल्ला पोस्ट

समाज सेविलाई सम्मान :

पुर्व उपप्रधानमन्त्री तथा गृह मन्त्री बामदेव गाैतम र पुर्ब उपराष्ट्रपति परमानन्द झा द्वारा सम्मान तथा मायाको

एउटा नयाँ अभियान, जसले देशको अखण्डता र स्वाभिमा बचाउन सक्छ …….”Call to Government of India”

नेपालको खस्कंदो राजनितिक अवस्था, राजनितिक दलहरुको मनपरि निर्णय, भ्रष्टाचारमा लिप्त सरकारका बिभिन्न पदाधिकारीहरु, कीं कर्तब्य बिमुढको