नेपाल नागरिक अभियानमा, नवप्रवेश कार्यक्रम सम्पन्न…..!

शंकर खनाल सर्लाही ३ महिना अगाडि

नेपाल नागरिक अभियान सर्लाहीले आज एक कार्यक्रमको आयोजना गरेको छ यहि आउदो फागुन २८ गते नेपाल नागरिक अभियान केन्द्रिय कमिटीले आयोजना गर्न लागेको साधारण सभालाई आफ्नु जिल्ला को उपस्थिती जनाउने हेतु सो कार्यक्रमको आयोजना गरेको हो ।कार्यक्रममा नवप्रवेशी सदस्यहरुलाई विशेष सम्मानका साथ स्वागत गरियको थियो ।कार्यक्रम जिल्ला कमिटी अध्यक्ष ऋषिराम कडरियाको अध्यक्षतामा सम्पन्न भएको थियो केन्द्रिय सदस्य समेत रहनु भएका कडरिया बिगत लामो समय देखि समाजसेवा मा लागि रहनु भएको छ । उक्त कार्यक्रममा जिल्ला कमिटी उपाध्यक्ष , सचीव ,जिल्ला कमिटी सदस्यहरु ,नगर कमिटीका अध्यक्ष तथा पदाधिकारीहरुको उपस्थिति रहेको जिल्ला सचिब प्रमोद खनालले खुल्ला संचारलाई जानकारी दिनु भयो । नवप्रवेशीहरुमा क्रमशः अनुक्रम खरेल – जिल्ला कमिटि सदस्य हिमान्शु रायमाझी – महिला बिभाग सदस्य जिल्ला कमिटी गणेश सुवेदी -हरिवन नगरकमिटी सदस्य रहेका छन । दल भन्दा माथि देश र धर्म रहेकोले मैले आफ्नु जीवन देश सेवामा लगाउनु पर्ने भन्दै राप्रपाका हरिवन नपा:- ६ का अध्यक्ष रहनु भएका खरेलले बताउनु भयो । खुल्ला संचारका लागि शंकर खनाल सर्लाही


सम्बन्धित शीर्षकहरु

खुल्ला पोस्ट