आफ्नो तौल सन्तुलनमा राख्नुहोस्

६ वर्ष अगाडि
यदि तपाई वास्तवमै विमारीलाई कम गर्न चाहन्नुहुन्छ भने तपाईले खानपान शैलीमा सुधार गर्नै पर्ने हुन्छ । यदि तपाई आफ्नो शरीरको तौल सन्तुलित गर्न चाहनुहुन्छ भने यो सही उपाय हुन्छ ।
how-to-lose-weight-in-week
धेरै योग गर्छन् । यसका स्कुलहरु पनि छन् तर योग आठ कुरामा आधारित हुन्छ । यसको विकल्पमा तपाई फलफुलहरु खान सक्नुहुन्छ । मौसम र सुन्तता यस्तो फल हो, जुन लगभग वर्षभरी नै पाइन्छ । क्यान्सरविरुद्ध लड्न समेत यो सहायक हुन्छ । पेट आन्द्रा र स्तन क्यान्सर लगायतलाई रोक्न पनि ससले मदत गर्छ ।
यस्तै बटर मिल्ममा भिटामिन बी १२ पाइन्छ । यसले उर्जा दिनुका साथै रोग प्रतिरोधक क्षमता बढाउँछ । २० मिनेटसम्म एक टाइमर सेट गर्नुहोस् र हेर्नुहोस कति विस्तारै खानसक्नुहुन्छ । यसलाई तौल सन्तुलित राख्न सहयोग गर्नेछ । एक अध्ययनका अनुसार हरेक रात एक घण्टाभन्दा बढी सुत्नाले पनि वर्षमा ६ किलोस्म्म तौल कम गर्न सहयोग गर्छ ।

सम्बन्धित शीर्षकहरु

खुल्ला पोस्ट