यो तस्विरमा कति जना केटी छन् ? तपाईँ पत्ता लगाउनुस !

कार्तिक १०, २०७३

kt

 एजेन्सी : यो तस्विरलाई राम्रो सँग हेर्नुस् , अनि भन्नुस् यसमा कति जना केटी छन्? खासमा यो तस्विर सामाजिक सञ्जाल इन्स्टाग्राममा भाइरल बनेको छ । स्वीट्जरल्याण्डका फोटो ग्राफर तिजियाना वर्गरीले खिचेको यो तस्विरमा कति जना केटी छन् भन्ने बहस संसार भरी भैरहेको छ ।

kt-2

इन्स्टाग्रामा अपलोड गरिएको केही बेरमै यो तस्विर संसारभरी भाइरल बनेको थियो । अप्टिकल इल्युजन प्रयोग गरिएको यो तस्विरमा कतिजना ठ्याक्कै केटी छन् भन्ने जवाफ दिन भने कसैले पनि सकेको छैन ।तर फोटो ग्राफरले यो तस्विरमा केवल २ केटी भएको जवाफ दिएका छन् ।


सम्बन्धित शीर्षकहरु

खुल्ला पोस्ट

समाज सेविलाई सम्मान :

पुर्व उपप्रधानमन्त्री तथा गृह मन्त्री बामदेव गाैतम र पुर्ब उपराष्ट्रपति परमानन्द झा द्वारा सम्मान तथा मायाको

एउटा नयाँ अभियान, जसले देशको अखण्डता र स्वाभिमा बचाउन सक्छ …….”Call to Government of India”

नेपालको खस्कंदो राजनितिक अवस्था, राजनितिक दलहरुको मनपरि निर्णय, भ्रष्टाचारमा लिप्त सरकारका बिभिन्न पदाधिकारीहरु, कीं कर्तब्य बिमुढको