यी हुन् महिलाले ध्यान दिने पुरुषका ८ चिजहरु

मंसिर २५, २०७३

एजेन्सी : अधिकांश महिलाहरुको स्वास्थ्यका सन्दर्भमा पुरुषमा कैयन् खुबी देख्छन् । कुनैपनि महिलाले यस्तो पुरुषलाई धेरै मन पराउँछन् जो सधै फिट र स्वस्थ रहन्छ । सोही कारण पुरुषले आफ्नो स्वास्थ्यमा सधै ध्यान दिनुपर्ने हुन्छ । महिलाको ध्यान गैहाल्ने पुरुषका ८ चिज यी हुन्ः

2-115

पेटको बोसोः पेटमा बोसो जमेर भुँडी पुक्क बाहिर निस्कनु फिट नहुनुको एक लक्षण हो । पुक्क भुँडी बाहिर निस्केको पुरुष महिलाले त्यति मन पराउँदैनन् । त्यसैले पुरुषको भुँडीको बोसोमा महिलाको ध्यान जान्छ । सरसफाईः दिनहुँ नुहाउने, शरीर तथा पहिरन पनि सफा राख्ने पुरुष महिलाको रोजाइमा पर्दछ । त्यसैले पुरुषको सरसफाइमा पनि महिलाको ध्यान जान्छ ।

दाँतः मन्द मुस्कान तथा चम्किलो र सेतो दाँतयुक्त पुरुष महिलाको रोजाइमा पर्दछ ।

स्वस्थ कपालः घना तथा स्वस्थ कपाल भएको, कपालमा चायाँ नभएको पुरुष महिलाको रोजाइमा पर्दछ ।

स्टामिनाः महिलाहरु यस्तो पुरुषमा धेरै ध्यान दिन्छन् जसको स्टामिना वा शक्ति राम्रो छ । अलिक बलवान र कुनैपनि काम फूर्तिसँग गर्नसक्ने पुरुष महिलाको पहिलो रोजाइमा पर्दछ ।

स्वासको गन्धः स्वास गन्हाउने मान्छे कसैलाई पनि मन पर्दैन र नजिक नआए हुन्थ्यो जस्तो लाग्दछ । महिलाको हकमा पनि यहीँ हो । महिलाहरु पनि मुखबाट कुनैपनि प्रकारको गन्ध नआउने र धूमपान तथा मध्यपान नगर्ने पुरुषलाई पहिलो रोजाइमा पार्दछन् ।

खुट्टाको सफाइः धेरैको यसमा ध्यान नपुग्न सक्छ । तर महिलाहरुको ध्यान पुरुषको खुटको सफाइमा पनि पुगेको हुन्छ । सफाचट पारेका, गन्ध नआउने तथा सलक्क परेका पाइताला सहितका खुट्टायुक्त पुरुष महिलाको रोजाईमा पर्दछ ।


सम्बन्धित शीर्षकहरु

खुल्ला पोस्ट

ओमीक्रोनको कारण तोकिएको परिक्षाहरु स्थगित हुँदै शिक्षालयहरु पनि बन्द हुने क्रममा ……!

काठमाडौं । त्रिभुवन विश्वविद्यालयले अहिले संचालन भइरहेका र हुने सबै तहका परीक्षाहरू स्थगित गरेको छ ।

काठमाडौं : वरिष्ठ गायक राम कुमार साय्‌मिको जित:योम्ह मय्‌जुको मिखा छं ल्वाका नामक नेपालभाषाको गीतको आज