गायक हिमाल श्रेठ तेस्रो एल्बमको तयारीमा

मंसिर २९, २०७३

नेपाली संगितिक जगतमा “रेसम हो रेसम”बाट चर्चा बटुलेक गायक हिमाल श्रेष्ठ आफ्नो तेस्रो एल्बम Once Again बजारमा दर्सक स्रोता माझ् छिट्टैनै लाउदै छन् । आफ्नो ६ बर्ष पछिको अन्तरलमा उनी फेरी दुई ओटा म्यूजिक भीडीयो हे साइलीु र बिती जाने सार्वजनिक गर्दैछन् । बलिउड चलचित्र तल्बारमा उन्को रेसम हो रेसम बोलको गीत समाबेश गरिएको छ ।

n
बिगत १० बर्ष देखी नेपाली संगितिक क्षेत्रमा योगदान दिदै आएका गायक हिमाल श्रेठ भने आफ्नो तेस्रो एल्बमको तयारीमा छन् र आफ्ना शुभ चिन्तकहरुलाई निरास नबनाउने अठोट गरेका छन् । उनी चाडै नै आफ्नो संगितिक प्रतुतिको लागि अमेरिका , फ्रान्स ,युरोप , अष्ट्रेलिया र जापान भ्रमण गर्दै छन् ।


सम्बन्धित शीर्षकहरु

खुल्ला पोस्ट

समाज सेविलाई सम्मान :

पुर्व उपप्रधानमन्त्री तथा गृह मन्त्री बामदेव गाैतम र पुर्ब उपराष्ट्रपति परमानन्द झा द्वारा सम्मान तथा मायाको

एउटा नयाँ अभियान, जसले देशको अखण्डता र स्वाभिमा बचाउन सक्छ …….”Call to Government of India”

नेपालको खस्कंदो राजनितिक अवस्था, राजनितिक दलहरुको मनपरि निर्णय, भ्रष्टाचारमा लिप्त सरकारका बिभिन्न पदाधिकारीहरु, कीं कर्तब्य बिमुढको