गायक समिरको कान्छीको अल्लारे जोवनको भिडीयो रिलीज

पुस ७, २०७३

गायक समीर बिक को कान्छी को अल्लारे जोवन गितको भिडीयो रिलीज भएको छ । गायक समीर बि.क को दोस्रो एल्बम मोनालिसा २ मा रहेको कान्छी को अल्लारे जोवन बोल्को गीतले छोटो समयमा राम्रै चर्चा बटुली रहेको छ् । ५ बर्ष ग्याप पछि उनले मोनालिसा २ बजारमा ल्याउने तयारीमा छन । यति खेर समिर मोनालिसा २ एल्बमको अन्य गित रेकर्डिङमा ब्यस्त रहेका छन । पुर्बेली गायक समिर बिगत ७ बर्षको देखी निरन्तर संगित क्षेत्रमा लागिरहेका छन ।

kkk

उनी सबै प्रकारका गित गाउन रुचाउछन् भने आफुलाई पप तथा आधुनिक गायक भन्छन । पहिलो गित मिमीरे यो बिहानी लाई ७ बर्ष अगाडी रेकर्ड गरेर ब्याबसायीक गायकको परिचय बनाएका समिर २०६८ सालमा मोनालिसा एल्बम मा रहेको प्रिय तिम्ले माया मारेउनी बोल को गीत बाट इमेज अवर्ड् प्राप्त गर्न सफल भईसकेका छन । त्यस्तै कालीका म्युजिक अर्वाको टप ५ मा परीसकेका छन ।

कान्छी को अल्लारे जोवन गितमा शब्द तथन संगित संदिप कार्कीको रहेको छ । उर्लबरी र झापा का बिभिन्न स्थल मा छायाङ्कन गरिएको उक्त भिड्यो को निर्देशन बिबेक हिङ्माङ को रहेको छ् । भिड्यो लाई सुमन योन्जनले खीचेका हुन । भिडियो मा हरी,रोजी,सुमन,बिना,मिलन र प्रमिला को अभिनय रहेको छ । समिरले आफ्नो ड्रिम प्रोजेक्ट भएकाले मोनलिसा २ लाई हदै मेहेनत तथा ५ बर्षको ग्याप पछि ल्याउन लागेको बताएका छन ।


सम्बन्धित शीर्षकहरु

खुल्ला पोस्ट

समाज सेविलाई सम्मान :

पुर्व उपप्रधानमन्त्री तथा गृह मन्त्री बामदेव गाैतम र पुर्ब उपराष्ट्रपति परमानन्द झा द्वारा सम्मान तथा मायाको

एउटा नयाँ अभियान, जसले देशको अखण्डता र स्वाभिमा बचाउन सक्छ …….”Call to Government of India”

नेपालको खस्कंदो राजनितिक अवस्था, राजनितिक दलहरुको मनपरि निर्णय, भ्रष्टाचारमा लिप्त सरकारका बिभिन्न पदाधिकारीहरु, कीं कर्तब्य बिमुढको