शिशिरको निर्देशनमा प्रमोद खरेलको नयाँ गीत सार्वजनिक (भिडियोसहित)

माघ १४, २०७३

युवा मोडल तथा निर्देशक शिशिर श्रेष्ठको निर्देशनमा चर्चित गाएक प्रमोद खरेलको आवाज रहेको नयाँ गीत “हावासँगै बहुँ लाग्छ…” युट्युबमार्फत सार्वजनिक भएको छ । गितकार एवम संचारकर्मि शारदा मराशेनी (सरु)को शब्द रहेको उक्त गीतमा चर्चित संगितकार अर्जुन पोख्रलको संगीत रहेको छ ।

untitled

सङ्स नेपालमार्फत सार्वजनिक भएको उक्त गीतको भिडियोको कोरियोग्रफर राहुल बी हुन् भने सागर गौतमले भिडियो खिचेका हुन् । शिशिर श्रेष्ठ, सरिका केसी, प्रकाश दाहाल लगायतले मोडलिङ गरेको भिडियोको दृष्य सम्पादन संगीत बानियाँले गरेका छन् । गीतलाई सप्तक डिजिटल प्रालिले बजार प्रवद्र्धन गरेको छ ।

भिडियो :

 


सम्बन्धित शीर्षकहरु

खुल्ला पोस्ट

समाज सेविलाई सम्मान :

पुर्व उपप्रधानमन्त्री तथा गृह मन्त्री बामदेव गाैतम र पुर्ब उपराष्ट्रपति परमानन्द झा द्वारा सम्मान तथा मायाको

एउटा नयाँ अभियान, जसले देशको अखण्डता र स्वाभिमा बचाउन सक्छ …….”Call to Government of India”

नेपालको खस्कंदो राजनितिक अवस्था, राजनितिक दलहरुको मनपरि निर्णय, भ्रष्टाचारमा लिप्त सरकारका बिभिन्न पदाधिकारीहरु, कीं कर्तब्य बिमुढको