निर्देशकले भन्दै नभनी ज्याकलिन र टाइगर ‘चुम्बन’ मा मस्त

साउन २३, २०७३

टाइगर श्रोफ पनि सिरियल किसरको बाटोमा छन् । हिरोपंती, बागी र म्युजिक भिडियोसम्म उनले नायिकालाई चुम्बन गरेका छन् । रेमो डिसुजाको फिल्म ‘अ फ्लाइंग जट्ट’ मा चुम्बनको कुनै दृश्य नभएको स्थानमा टाइगर र ज्याकलिनको किसिङ सिन समावेश भएको छ ।

स्रोतका अनुसार रेमो रोमान्टिक दृश्य छायांकन गरिरहेका थिए । उनले टाइगर र ज्याकलिनलाई नजिक हुन आग्रह गरे । तर उनीहरुले कुन्नी के सोचे, उनीहरु एकअर्कालाई चुम्बन गर्न थाले । उक्त दृश्य रेकर्ड पनि भयो । पछि रेमोलाई उनीहरुको अनपेक्षित किसिङ सिन निकै मनपर्यो र फिल्ममा जस्ताको तस्तै राख्ने निधो गरे ।tigerjacqaline


सम्बन्धित शीर्षकहरु

खुल्ला पोस्ट

समाज सेविलाई सम्मान :

पुर्व उपप्रधानमन्त्री तथा गृह मन्त्री बामदेव गाैतम र पुर्ब उपराष्ट्रपति परमानन्द झा द्वारा सम्मान तथा मायाको

एउटा नयाँ अभियान, जसले देशको अखण्डता र स्वाभिमा बचाउन सक्छ …….”Call to Government of India”

नेपालको खस्कंदो राजनितिक अवस्था, राजनितिक दलहरुको मनपरि निर्णय, भ्रष्टाचारमा लिप्त सरकारका बिभिन्न पदाधिकारीहरु, कीं कर्तब्य बिमुढको