सोसल मिडियामा सुपरहिट भएका यी तस्बिरहरु

साउन २४, २०७३

एजेन्सी : अचम्मको छ नि यो तस्बिर । सोसल नेटवर्किङ साइट फेसबुकमा यो तस्बिरले तहल्का मच्चाउन सफल भएको छ । यो फोटोले हज्जारौं लाइक्स र सयौं कमेन्ट पाएको छ । पछिल्लो वर्ष नोभेम्बरमा यो फोटो लाइट८७ एफएमको फेसबुक पेजमा पोष्ट भएको थियो त्यतिबेलादेखि जसले यो फोटोलाई देख्यो उसले यो फोटोलाई आफ्नो फेसबुक पेजमा सेयर गरेको छ । कसैले यसलाई ट्रिक फोटोग्राफीको कमाल बताइरहेका छन् भने कसैले पेन्टिङ । वास्तवमा यो के हो, तपाईं आफैं हेरेर पत्ता लगाउनुहोस् ।

फेसबुकमा यसै गरी तहल्का मच्चाउन सफल अरु तस्बिरहरु यहाँ हेर्नुहोस्ः

superhit photos (12)superhit photos (11)superhit photos (10)superhit photos (9)superhit photos (8)superhit photos (7)superhit photos (6)superhit photos (5)superhit photos (4)superhit photos (3)superhit photos (2)


सम्बन्धित शीर्षकहरु

खुल्ला पोस्ट

समाज सेविलाई सम्मान :

पुर्व उपप्रधानमन्त्री तथा गृह मन्त्री बामदेव गाैतम र पुर्ब उपराष्ट्रपति परमानन्द झा द्वारा सम्मान तथा मायाको

एउटा नयाँ अभियान, जसले देशको अखण्डता र स्वाभिमा बचाउन सक्छ …….”Call to Government of India”

नेपालको खस्कंदो राजनितिक अवस्था, राजनितिक दलहरुको मनपरि निर्णय, भ्रष्टाचारमा लिप्त सरकारका बिभिन्न पदाधिकारीहरु, कीं कर्तब्य बिमुढको